як добратись

Як дістатися зі Львова

  • Громадським транспортом

    Рейсового автобуса до аеродрому, на жаль, немає, вони їдуть в Городок. Маршрутки стоять на львівському приміському вокзалі, і відправляються кожні 15-20 хв. Виходьте в центрі Городка, пересідайте на таксі до аеродрому. Всі місцеві таксисти знають дорогу. Альтернативним варіантом є електричка. Рейс відправляється від приміського вокзалу (навпроти торгового центру «Скриня», що навпроти залізничного приміського вокзалу) о 8.45. Напрямок поїзда “Мостиська II”, їхати потрібно до станції «Затока». Прибувши на станцію, повертаєтеся 50 метрів, переходите шляхи і протоптаною стежкою крокуєте до аеродрому.

  • Власним транспортом

    Дорога на аеродром власним автомобілем зі Львова займає приблизно 40 хв., якщо не порушувати режиму швидкості. Вам потрібно доїхати до районного центру Городок. Від покажчика про початок населеного пункту проїжджаєте близько 5-ти км і повертаєте направо на Івано-Франкове. Проїжджаєте 5 км, і повертаєте наліво (покажчик “Аеродром”) на польову дорогу, прямуєте нею прямо до аеродрому.

  • Трансфер

    Передбачено трансфер в обидві сторони власними автобусами до аеродрому. Відхід від заправки навпроти магазину «Скриня» біля Приміського вокзалу о 8.00 ранку (якщо стрибки заплановані на СБ-НД), а також о 17:00 (якщо стрибки заплановані на ПТ). Якщо ви збираєтеся скористатися послугами трансферу, Сконтактуйтесь з нами в соцмережах VK або FB. Вартість трансферу 60 грн. (Ціна за обидві сторони).

До наступного стрибка залишилося

Стрибки проводяться щовихідних за сприятливих погодніх умов. Для детальнішої інформації
про наступні стрибки ознайомтеся з анонсами стрибків.

Зареєструватися на стрибок

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Quia libero natus ab veritatis eos rerum, quam porro inventore debitis provident possimus tempora, nobis perspiciatis ratione magnam sequi aspernatur non. Laudantium.

icon

Congratulations! You have successfully registered
for jump with FINE-DZ!

FAQ