Часті запитання

1. Загальні

 • 1.1 Коли відбуваються стрибки?

  Стрибки відбуваються щоп’ятниці та щовихідних, за сприятливих погодніх умов – за відсутності сильного вітру та опадів. Температура повітря значення не має – ми стрибаємо і взимку. В п’ятницю початок самостійних стрибків о 18:00, в суботу та неділю – о 09:00. Час початку тандем-стрибка обумовлюється індивідуально при реєстрації. Анонс та підтвердження стрибків відбувається щочетверга в наших спільнотах у соцмережах FB і VK.

 • 1.2 Як записатися на стрибок?

  Для запису на стрибок достатньо заповнити онлайн-форму, або зателефонувати за номерами:+380673120576, +380635264264. При реєстрації групи більше 6 людей обов’язково підтвердіть реєстрацію за вказаними номерами.

 • 1.3 Які бувають стрибки?

  У нас Ви можете виконати стрибки трьох типів: самостійний стрибок з примусовим відкриттям парашуту , тандем-стрибок з вільним падінням

  А також стрибок з крилом staticline.

 • 1.4 Де знаходиться аеродром?

  Наш основний аеродром “Цунів“ знаходиться в 30 кілометрах від Львова біля міста Городок. Детальніше дізнайтесь в розділі “Як дістатися”.

 • 1.5 Як дістатися до аеродрому?

  Всі можливі варіанти проїзду до аеродрому зі Львова та інших міст розміщені в розділі “Як дістатися”. Інформація на сайті є по аеродрому Крупське та аеродрому Цунів.

 • 1.6 Що потрібно мати з собою?

  З собою потрібно мати документи, гроші, а також комфортні для стрибків одяг та взуття, які Ви не боїтесь забруднити. З одягу ми радимо брати камуфляж або спортивні штани та куртку (обов’язково з довгим рукавом). Взуття має міцно фіксувати гомілкостоп – туристичне або військове, можна кросівки на грубій підошві.

 • 1.7 Чи потрібні якісь медичні довідки?

  Жодних медичних довідок не потрібно, на аеродромі є штатний лікар, який здійснює медогляд безпосередньо перед стрибком.

 • 1.8 А можна подарувати комусь стрибок з парашутом?

  Звичайно! Це чудовий подарунок, який запам’ятається на все життя та принесе яскраві емоції. В нас є сертифікати на тандем та самостійні стрибки. Дізнатися детальніше.

2. Самостійний стрибок

3. Тандем-стрибок

4. Інше

 • 4.1 Хто укладає парашути?

  Всі парашутні системи укладаються професіоналами з великим досвідом, які пройшли навчання по укладці та здали необхідні заліки. Самі системи регулярно проходять регламентні роботи. Перед стрибком спорядження проходить ще одну додаткову перевірку контрольним інструктором, для остаточного виключення будь-якої позаштатної ситуації.

 • 4.2 Чи може парашут не відкритись?

  За весь час виконання стрибків з парашутом типу Д-1-5у на примусове відкриття не зареєстровано жодної повної відмови системи парашуту.

 • 4.3 Чи важко дихати на висоті в небі?

  Ні, не важче, ніж на землі.

 • 4.4 Чи холодно наверху?

  За узагальнене правило береться зміна температури на 7 градусів на кожен кілометр, але цей показник може залежати від різних факторів. В будь-якому разі, завдяки адреналіну суттєвої різниці між температурами повітря в небі і на землі Ви не відчуєте 😉

 • 4.5 А можна хильнути "для хоробрості" перед стрибком?

  Ні в якому разі. Перед стрибком кожен парашутист проходить медогляд. Особи з виявленими ознаками вживання алкоголю або наркотичних речовин не допускаються до виконання стрибків.

 • 4.6 Варто їсти перед стрибком?

  Ми не радимо їсти безпосередньо перед виконанням стрибка. Але для того, щоб почуватися максимально комфортно на свіжому повітрі під час наземної підготовки, поїсти вдома буде необхідно 🙂 Також на нашому аеродромі працює кафе, тому Ви завжди зможете щось перекусити.

 • 4.7 Чи можна просто політати, не стрибаючи?

  Для того, щоб отримати інформацію про ознайомчі польоти, звертайтеся за телефонами: +380673120576, +380635264264.

 • 4.8 З якого літака виконуються стрибки? Це “кукурудзяник”?

  Ми стрибаємо з літака АН-2, якого ласкаво називаємо “Толстий”. АН-2 це літак-легенда, який є найпопулярнішим в світі, завдяки своїй надійності та універсальності.

 • 4.9 Чи можна стрибати з окулярами?

  Так, якщо у Вас проблеми із зором, тоді окуляри слід закріпити на голові додатковою резинкою.

Your question!

You have not find answer for your question?
So write your question here, and we would be happy to answer for it in any comfortable way.

check

Success! We would answer to your question as soon, as possible.

Home

До наступного стрибка залишилося

Стрибки проводяться щовихідних за сприятливих погодніх умов. Для детальнішої інформації
про наступні стрибки ознайомтеся з анонсами стрибків.

Зареєструватися на стрибок

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Quia libero natus ab veritatis eos rerum, quam porro inventore debitis provident possimus tempora, nobis perspiciatis ratione magnam sequi aspernatur non. Laudantium.

icon

Congratulations! You have successfully registered
for jump with FINE-DZ!

FAQ